Повий цикл робіт по виготовленню водойм будь-якої вартості

Пропонуємо

Гарантія

Інформація про умови угоди між нашим інтернет магазином і Вами про придбання товарів через сайт компанії «Silver Spring».

 

Угода

Нижчеописане є умовами угоди між інтернет магазином «Silver Spring» надалі "Компанія") і покупцем ("Покупець") про придбання товарів, через Сайт Компанії www.SilverSpring.com.ua Якщо Ви не приймаєте ці умови, Ви не зможете придбати наші товари, тому уважно ознайомтеся з цими умовами до здійснення покупок:

1. Введення

Покупець погоджується з умовами, обговореними в цій Угоді сторін ( "Угода"), з усім, що стосується товарів та інформації, що надаються через Сайт. Ця Угода є договором між Компанією і Покупцем, і заміняє будь-які попередні або інші угоди, договори і гарантії, і обумовлює все, що стосується товарів та інформації, наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується переглянути і визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.

2. . Інформація для Платежу

Покупець зобов'язаний заплатити вартість придбання товарів і послуг, а також вартість доставки товарів у сумі, пред'явленої на момент оплати, включаючи всі прикладені податки. Максимальна вартість однієї угоди реалізованої між Покупцем і Компанією не може перевищити суму $10,000 США.

3. Авторське Право

Содержание Зміст Сайту захищений авторськими правами, включаючи прикладені торговельні марки та інше, (включаючи, але не обмежуючись інтелектуальною власністю). Магазин «Silver Spring» є офіційним і ексклюзивним представником в Україні торговельної марки Silver Spring™.

Будь-які дії, пов'язані з використанням матеріалів, а також копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або будь-якої частини Сайту, допускається тільки з дозволу адміністрації.

4. Редагування, видалення і модифікація

Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а також видалення або установку будь-яких товарів для продажу. Компанія може модифікувати цю Угоду, ціни на товари і послуги, з повідомленням про це Покупця, і може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення. Модифікація цієї Угоди вважається дійсною з моменту публікації його на Сайті, і стосується угод, укладених після дати публікації.

5. Право відмови

Компанія резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг.

Відповідно до Закону України про захист прав споживачів, Покупець має право повернути придбаний товар на протязі 14 днів. Для здійснення повернення необхідно пред'явити придбаний товар (Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не був у вживанні і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний або касовий чек або інші документи, видані споживачеві разом з проданим товаром .) в одному з відділень мережі «Silver Spring».

У разі відмови або обміну (незалежно від причини) товару за фактом доставки, Покупець зобов'язаний відшкодувати Компанії повну вартість доставки товару. У разі доставки товарів в один з регіонів України, Покупець зобов'язаний відшкодувати вартість кур'єрської доставки і відправлення товару.

6. Відшкодування

Покупець погоджується відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію Компанії і її постачальників, партнерів та ліцензіарів у безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, пов'язаних з порушенням Покупцем цього Контракту або використанням Сайту.

7. Обмеження передачі прав іншій особі

Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації і регулюється межами й умовами встановленим Компанією або Компанією кредитної картки Покупця.

8. Обмежена відповідальність

НАДАНІ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ, ЗМІСТ, А ТАКОЖ ПОСЛУГИ, НАДАНІ ЧЕРЕЗ ІНШІ ПОСЛУГИ ПЕРЕДБАЧЕНІ "ЯК Є" І "ЯК ДОСТУПНО" І ВСІ ГАРАНТІЇ, ЯВНІ АБО НЕЯВНІ, ЩО ЗАРЕПЕЧУЮТЬ (В ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ВІДМОВОЮ ВІД БУДЬ-ЯКИХ НЕЯВНИХ ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ). ЄДИНА ПОВНА І МАКСИМАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ ПЕРЕД ПОКУПЦЕМ ЄДИНА І ПОВНА КОМПЕНСАЦІЯ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ, БУДЕ ОБМЕЖЕНА СУМОЮ СПЛАЧЕНОЮ КЛІЄНТОМ ДЛЯ ПРИДБАННЯ КОНКРЕТНИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ. КОМПАНІЯ І БУДЬ-ЯКІ З ЇЇ ПАРТНЕРІВ, ДИЛЕРІВ АБО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ НЕ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ НЕПРЯМИЙ, СПЕЦІАЛЬНИЙ, ВИПАДКОВИЙ, АБО НАСТУПНИЙ ЗБИТОК, (ВКЛЮЧАЮЧИ ЗБИТОК І ВТРАТИ В БІЗНЕСІ, ЗМЕНШЕННЯ ДОХОДУ, СУДОВІ СПРАВИ, АБО ПОДІБНІ ВИТРАТИ ЗБИТКИ І ВИТРАТИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЩО ВОНИ БАЗУВАЛИСЯ НА ПОРУШЕННІ КОНТРАКТУ, ПОРУШЕННІ ГАРАНТІЇ, НЕДБАЛОСТІ (В ТОМУ ЧИСЛІ НЕОБАЧНОЧСТІ) В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАНЯ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ АБО ІНШИМ СПОСОБОМ, НАВІТЬ ЯКЩО ПОПЕРЕДНЬО БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ. ОБМЕЖЕННЯ ЗБИТКУ, ВИКЛАДЕНЕ ВИЩЕ - ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ ОСНОВИ УГОДИ МІЖ КОМПАНІЄЮ І ПОКУПЦЕМ. ЦЕЙ САЙТ, ТОВАРИ І ПОСЛУГИ НЕ ПОВИННІ РОЗГЛЯДАТИСЯ БЕЗ ТАКИХ ОБМЕЖЕНЬ. ДЕЯКІ ДЕРЖАВНІ ЗАКОНИ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. БУДЬ-ЯКІ МОЖЛИВІ СУДОВІ РОЗГЛЯДИ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В СУДІ.

9. Використання Інформації

Компанія резервує право, і Покупець уповноважує Компанію, на використання з призначення всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту і всієї інформації наданої Покупцем, відповідно до діючих законів.

10. Інше

Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, в якому вона опубліковано на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законів України. Будь-які дії Покупця, що стосуються його претензій повинні проводитися протягом десяти робочих днів (10) після будь-якого придбання здійсненого на Сайті або покупець назавжди відмовляється від своїх претензій. Всі дії повинні проводитися в рамках обмежень, викладених в Розділі 5 і 8. Зміст цієї Угоди повинне бути викладено і зрозуміло таким чином, що його зміст однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо будь-яка з частин цієї Угоди буде визнана неправильна або нездійсненною, ця частина повинна бути приведена у відповідність з законом таким чином, щоб відбити вихідні наміри й інтереси обох сторін. Решта частини повинні залишатися в повній силі і дії. У разі, якщо що-небудь пов'язане з Сайтом або Компанією, вступає в конфлікт або протиріччя з цією Угодою, ця Угода є пріоритетною. Невдача Компанії в здійсненні будь-якого надання цієї Угоди Покупцеві не повинна вважатися звільненням від такого надання або звільненням від права здійснювати таке надання.

guarantees@@@