Повий цикл робіт по виготовленню водойм будь-якої вартості

Запевніться

Про нас

«Silver Spring» ™ - науково-виробнича компанія, що динамічно розвивається та проводить власні розробки і виробництво ЕКОсистем водопідготовки і водоочищення (очищення води). Екологічне і безпечне обладнання - це своєрідна візитівка нашої компанії. Ми пропонуємо вибір індивідуальних рішень очищення води як для дач, будинків і котеджів, так і для бізнесу та промисловості.

Професійне проектування, будівництво і встановлення водойм і ставків будь-якої складності

Завдяки серйозному досвіду роботи з різними видами водойм і відмінному знанню властивостей води та її взаємодії з навколишнім середовищем, ми професійно займаємося створенням штучних водойм з дизайном та функціями на ваш смак!

Філософія нашої компанії ґрунтується на чесному і доброзичливому ставленні до клієнта, на прагненні максимально повно задовольнити його купівельні потреби як в процесі продажу, так і в ході  обслуговування після продажу.


Наша компанія одна з лідерів ринку України зі створення штучних озер і риборозплідників.

Накопичений нами досвід дозволяє оперативно і ефективно вирішувати специфічні завдання. Довіривши будівництво об'єкта нам, Ви отримуєте такі переваги:

  • Індивідуальний підхід і оптимальність рішення;
  • Довгостроковість і надійність результату;
  • Можливе розширення функціоналу водойми;
  • Повний комплекс послуг: від ескізу до експлуатації.

Головним принципом нашої роботи (незалежно від складності проекту або погодних умов)  є відповідальність за результат.

Мрієте побудувати у себе на ділянці штучне водоймище з плаваючими островами, де буде жити декоративна риба або, можливо, плануєте розводити в ньому карася, товстолоба, білого амура, севрюгу, осетрових ... Однак не хочете постійно очищати і знезаражувати воду за допомогою хлору або іншої хімії.

Не відкладайте свої мрії і плани на завтра. Зв'яжіться з нами прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію наших фахівців. Хто знає, може Ваша мрія - реальність?

 

Звертайтеся - ми завжди раді Вам допомогти!

Наша команда

Наші клієнти та партнери

Відгуки клієнтів

Документи, сертифікати та нагороди

about@@@