Повий цикл робіт по виготовленню водойм будь-якої вартості

Запевніться

Відгуки клієнтів

Олександр Саченко
Олександр Саченко

В цілому у мене зі свердловини глибиною 65 метрів вода була чиста і питна, хоча останні пару років з'явився невеликий запах (болотом пахло) ... Я її використовував для побутових потреб, а для пиття привозив бутильовану воду.

Можливо, я б і не встановлював систему очищення, якби не зламалася пральна машина (по гарантії відмовили лагодити, оскільки причиною поломки стала вода з великим вмістом кальцію і заліза). Це було неприємно, а ще неприємніше б стало, якби і посудомийна машина, і бойлери зламалися слідом за пральною машиною.

Систему «Silver Spring» мені порадив мій друг. Я прорахував альтернативні варіанти (особливо Реагентні установки), і вирішив, що цей варіант і екологічніше, і дешевше (принаймні через рік використання)! Після того, як встановив систему очищення, вода стала набагато смачнішою (м'якшою, якщо так можна сказати) і абсолютно без запаху! Звичайно, зробив незалежний аналіз води до системи очистки (проба №1) та після (проба №2), щоб особисто переконатися в перевазі цих вкладень. Наводжу висновок експерта, який порівнював показники безпеки і якості води::

1) Органолептичні характеристики обох проб (можливо оцінити тільки за запахом) відповідають нормативам;

2) Такі фізико-хімічні показники як рН, загальна жорсткість, поліфосфати, залізо та марганець і в пробах води знаходяться в допустимих межах. Необхідно відзначити, що величини цих показників (за винятком рН) знижуються в другій пробі, що особливо помітно з заліза, концентрація якого зменшується в 7 разів;

3) Санітарно-токсикологічні показники також відповідають нормативам. При цьому концентрація нітратів і нітритів значно менша допустимих показників, що свідчить про токсичну безпеки води. Крім того, відзначається зменшення вмісту амонію у другій пробі, що також покращує токсикологічні характеристики води. Концентрація перманганатного окислення помітно знижується в другій пробі, що, очевидно, є результатом зменшення концентрації заліза;

4) Показники фізіологічної повноцінності мінерального складу поліпшуються в другій пробі за змістом кальцію, про що свідчить їх зменшення від верхньої межі європейських нормативів!

reviews@@@