Повий цикл робіт по виготовленню водойм будь-якої вартості

Запевніться

Наша команда

Ми дуже пишаємося тим, що наші Клієнти довіряють нам важливі проекти, як для приватних дач, будинків і котеджів, так і для бізнесу та промисловості. Ми розуміємо, що наш досвід і знання повинні відповідати завданням, які перед нами ставлять наші Клієнти. Накопичений нами досвід дозволяє оперативно і ефективно вирішувати завдання будь-якої складності.

Ми - команда професіоналів, які люблять свою роботу!

Науково - виробнича компанія  «Silver Spring» ™ з 2006 року проектує, встановлює і обслуговує обладнання з очищення води, використовуючи  екологічні  екологічні системи водопідготовки власного виробництва.  З 2015 року  ми  комплексно  займаємося створенням штучних водойм  із замкнутим (круговим, оборотним) водопостачанням!!


Клієнтська база компанії на кінець 2016 року становить понад 170 об'єктів продуктивністю від 3,0 м33/добу до 18 м3/добу .

Привіт! Ми команда  «Silver Spring» 

Ми робимо все можливе і неможливе, щоб ви відчули всі переваги співпраці з нашою компанією на ринку приватних і корпоративних клієнтів України.

Віктор Конопляников , Генеральний директор
Засновник та ідейний натхненник компанії. Технічний склад розуму дозволяє швидко і грамотно вирішувати поставлені завдання будь-якої складності

Віктор Конопляников

Генеральний директор
Оксана Скиданчук , Ландшафтний дизайнер
Бездоганно справляється з завданнями проектування ландшафтного будівництва будь-якої складності

Оксана Скиданчук

Ландшафтний дизайнер
Олександр Саченко, Керівник київського департаменту
Завдяки величезному досвіду роботи вміє грамотно організувати загальний трудовий процес.

Олександр Саченко

Керівник київського департаменту
Ольга Конопляникова , Еколог, аквадизайнер
Спеціаліст, який досконало володіє методиками запуску екосистеми водойми. Завдяки великим знанням про життя рослин є невід'ємним співробітником при формуванні берегової лінії.

Ольга Конопляникова

Еколог, аквадизайнер
Віктор Саченко , Майстер
Великий досвід роботи дозволяє Віктору втілювати в реальність самі незвичайні завдання, задовольняючи всім критеріям наших замовників.

Віктор Саченко

Майстер
Олег Марчук, Інженер монтажник
Має великий досвід рішення найрізноманітніших технічних питань при проектуванні і монтажі систем життєзабезпечення водойм будь-якої складності.

Олег Марчук

Інженер монтажник
team@@@