Повий цикл робіт по виготовленню водойм будь-якої вартості

Запевніться

Наші переваги

Конкурентні переваги науково - виробничої компанії «Silver Spring» або чому варто довіритися професіоналам:

СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО СИСТЕМ ОЧИСТКИ

СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО СИСТЕМ ОЧИСТКИ

Власна виробнича база і проектно-інженерний відділ. 96% КЛІЄНТІВ РЕКОМЕНДУЮТЬ НАС ЯК ПРОФЕСІОНАЛІВ!

ВИСОКОЯКІСНІ КОМПЛЕКТУЮЧІ

ВИСОКОЯКІСНІ КОМПЛЕКТУЮЧІ

Найкраще співвідношення ціна / якість. Ми використовуємо тільки екологічні та природні матеріали. З нами Ви ніколи не переплатите за бренд. Тільки якість має значення

5 ступенів ОЧИСТКИ ВОДИ

5 ступенів ОЧИСТКИ ВОДИ

Професійне рішення проблем води будь-якої складності з гарантованим результатом. Найбільша гарантія на ринку. За весь період роботи не маємо рекламацій на якість очищеної нами води.

УНІКАЛЬНА ЕКОТЕХНОЛОГІЯ

УНІКАЛЬНА ЕКОТЕХНОЛОГІЯ

Запатентована екотехнологія безреагентного поліпшення води природніми методами. Після фільтрації якість води стає на порядок вище, поліпшуються її смакові якості, значно знижується утворення осаду на внутрішніх поверхнях побутових приладів (що в підсумку продовжує термін їх служби).

ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Оптимальне рішення для досягнення високого рівня очищення і автоматизації.

Компактний розмір

Компактний розмір

Наші системи очищення ідеально сконструйовані і легко впишуться в ваш інтер'єр. Крім того, ми даємо можливість вибору конструкції як на стадії телефонного дзвінка, так і на стадії здійснення покупки. При бажанні доставляємо кілька варіантів фільтрів для води - для зручності вибору.

ВИГІДНА ЕКОНОМІЯ КОШТІВ

ВИГІДНА ЕКОНОМІЯ КОШТІВ

Наші системи очищення не вимагають додаткових витрат на заміну фільтрів, картриджів і дорогої хімії. Крім того, ви заощадите гроші без витрат на бутильовану воду, адже відфільтрована вода по нашій екотехнології, часто краще найдорожчої столової води в бутлях.

ПРОДАЖ ВОДНИХ РОСЛИН, МОЛЮСКІВ І РИБИ - НАША РОДЗИНКА!

ПРОДАЖ ВОДНИХ РОСЛИН, МОЛЮСКІВ І РИБИ - НАША РОДЗИНКА!

Роль водоростей в житті представників царства Нептуна величезна і її важко переоцінити. Правильне поєднання молюсків, риб і рослин дозволить не тільки прикрасити ваш водойму, а й дасть можливість створити еко систему, в якій не доведеться постійно очищати і знезаражувати воду за допомогою хлору або іншої хімії.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Здійснюємо авторський нагляд за станом наших штучних водойм. Уміло застосовані знання, хороший смак і Ваші побажання - це гарантія відповідності результату виконаних робіт первинниму задумом аж до дрібниць.

Гарантійне І післягарантійне обслуговування

Гарантійне І післягарантійне обслуговування

Здійснюємо повноцінне гарантійне і післягарантійне обслуговування наших ставків і обладнання.

Мрієте побудувати у себе на ділянці штучну водойму з плаваючими островами де буде жити декоративна риба або, можливо, плануєте розводити в ньому карася, товстолоба, білого амура, севрюгу, осетрових ... Однак не хочете постійно очищати і знезаражувати воду за допомогою хлору або іншої хімії.

Не відкладайте свої мрії і плани на завтра. Зв'яжіться з нами прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію наших фахівців. Хто знає, може Ваша мрія - реальність?

Звертайтеся - ми завжди раді допомогти Вам!

Науково - виробнича компанія «Silver Spring» ™
ПОВНИЙ ЦИКЛ РОБІТ З ВИГОТОВЛЕННЯ ВОДОЙМ будь-якої складності
advantages@@@