Повий цикл робіт по виготовленню водойм будь-якої вартості

Пропонуємо

ПРО ПОСЛУГИ ТА СЕРВІС КОМПАНІЇ

«Silver Spring» ™ - науково-виробнича компанія, що динамічно розвивається та не стоїть на місці. Ми можемо запропонувати нашому клієнту вибір оптимального рішення щодо його завдань та побажань. Наші фахівці проведуть всі роботи від аудиту до запуску, весь комплекс робіт ми виконуємо самі, без залучення сторонніх підрядників.

 

ПРО ПОСЛУГИ ТА СЕРВІС КОМПАНІЇ «Silver Spring» ™


ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВОДОПІДГОТОВКИ

ПРО ПОСЛУГИ ТА СЕРВІС КОМПАНІЇ ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВОДОПОДГОТОВКИДля того, щоб безпомилково підібрати систему очищення і отримати в кінцевому підсумку бажаний результат - чисту воду, Вам необхідно надати інженеру-проектувальнику компанії «Silver Spring» ™ такі дані:

  • Акт дослідження якості води (хімічний і бактеріологічний аналіз води).

Співробітники компанії «Silver Spring» ™ завжди готові надати Вам допомогу і взяти питання відбору проб і проведення дослідження якості води з Вашого джерела в лабораторії на себе.

  • Заповнене технічне завдання (або опитувальний лист).

Співробітники компанії «Silver Spring» ™ допоможуть Вам при заповненні опитувального листа, якщо у Вас виникнуть питання.

  • Габарити приміщення і індивідуальні побажання щодо розміщення та матеріалів для монтажу.

При необхідності на об'єкт виїжджає майстер - який заміряє і обговорює з Вами всі супутні питання.


 

ШЕФ - МОНТАЖ СИСТЕМ ВОДООЧИЩЕННЯ

ПРО ПОСЛУГИ ТА СЕРВІС КОМПАНІЇ ШЕФ - МОНТАЖ СИСТЕМ ВОДООЧИЩЕННЯСервісна служба компанії «Silver Spring» ™ надає послуги з шеф-монтажу систем водопідготовки і водоочищення.

Шеф-монтаж - це виконання робіт персоналом Замовника під керівництвом досвідчених експертів - консультантів компанії «Silver Spring» ™, які включають в себе технічне керівництво, нагляд за відповідністю всіх технічних вимог при виконанні робіт по монтажу та підключення обладнання.

 

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ШЕФ-МОНТАЖНИХ РОБІТ:
 
· Виїзд до замовника шеф-інженера компанії;

·  Консультація з встановлення та підключення обладнання;

·  Надання інформації про технічні характеристики систем водопідготовки і водоочищення;

·  Контроль при монтажі і підключенні обладнання персоналом замовника;

·  Навчання персоналу питань експлуатації та технічного обслуговування обладнання;

·  Підписання акту виконаних шеф-монтажних робіт.

 

Якщо у Вас виникла необхідність замовити шеф-монтаж або ж отримати детальну консультацію про хід та умови проведення робіт, зателефонуйте нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі питання і дадуть вичерпні, професійні рекомендації. 


 

МОДЕРНІЗАЦІЯ І РЕКОНСТРУКЦІЯ ФІЛЬТРІВ

ПРО ПОСЛУГИ ТА СЕРВІС КОМПАНІЇ  МОДЕРНІЗАЦІЯ І РЕКОНСТРУКЦІЯ ФІЛЬТРІВСервісна служба компанії «Silver Spring» ™ надає послуги з модернізації та реконструкції систем водопідготовки і водоочищення.

Роботи з модернізації та реконструкції фільтрів і систем водоочистки науково - виробничої компанії «Silver Spring» ™, можуть знадобитися Замовнику у випадках пошкодження системи водопостачання, з ростом темпів споживання води, додаванням технологічних контурів ...

 

ПІДСТАВИ І ВАРІАНТИ МОДЕРНІЗАЦІЇ:

· Потреба в збільшенні продуктивності устаткування для водоочищення;

· Реорганізація модуля управління;

· Додавання технологічних стадій (контурів);

· Збільшення продуктивності установок водопідготовки;

· Невідповідність кількісних показників очищеної води нашими фільтрами і системами водоочищення новим технологічним вимогам Замовника.

 

Для отримання додаткової інформації про вартість даної послуги, а також для оформлення заявки на модернізацію і реконструкцію нашого обладнання, зателефонуйте нам або заповніть форму на нашому сайті.


Співробітники компанії «Silver Spring» ™ поважають Ваш час і цінують Вашу довіру, і якщо виникають питання або що-небудь хочете уточнити - ми з задоволенням відповімо на всі питання.

Просто зателефонуйте нам і запитайте, це абсолютно безкоштовно!

Запатентована технологія водоочищення «Silver Spring» ™
service@@@