Повий цикл робіт по виготовленню водойм будь-якої вартості

Пропонуємо

Запуск екосистеми водойми

ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАПУСК ЕКОСИСТЕМИ ВОДОЙМИ В ПОДАРУНОК!

Науково - виробнича компанія  «Silver Spring» надає унікальну послугу - запуск екосистеми штучних водойм будь-якої складності.

 

Запуск декоративного ставка після його створення - це дуже важливий і відповідальний момент, який включає в себе:

-Водна рослинність,

-Спеціальний планктон,

-Ракоподібні, креветки, молюски та прісноводні черв'яки, що забезпечують самовідтворювальне харчування для риб в зимовий період.

-Місця проживання для раків і плаваючі острови.

Запуск екосистеми водойми

При будівництві штучного водоймища в якому Ви хочете вирощувати рибу, молюсків і раків необхідно враховувати оцінку берегів, мілководь і заток, характер і скупчення водної рослинності, температури води в різних місцях і прогріву на різних глибинах...

Тому рибоводна водойма - це дуже складний об'єкт природи.

Продуктивність водойм для рибництва можна підвищувати, наприклад, вселенням кормових організмів, які самі будуть швидко розмножуватися на радість рибам і рибоводу.

ПОВНИЙ ЦИКЛ РОБІТ З ВИГОТОВЛЕННЯ ВОДОЙМ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Штучна водойма - це дуже важливий елемент ландшафту Вашої присадибної ділянки. І цілком природно, що в ньому і на його берегах багатий рослинний покрив: на мілководді рясно ростуть тростина і очерет, трохи глибше буйно розростаються рдест плаваючий і стрілолист звичайний...

Цілком очевидно, що не фахівцеві буде досить важко підібрати необхідні рослини, водорості і мохи. Ми не говоримо вже про технології заселення штучного водоймища, яка вимагає великої кількості знань і багаторічної практики. Тому наші клієнти довіряють цю роботу нам!


Мрієте побудувати у себе на ділянці штучне водоймище з плаваючими островами, де буде жити декоративна риба або, можливо, плануєте розводити в ньому карася, товстолоба, білого амура, севрюгу, осетрових … Однак не хочете постійно очищати і знезаражувати воду за допомогою хлору або іншої хімії.

Не відкладайте свої мрії і плани на завтра. Зв'яжіться з нами прямо зараз і отримаєте безкоштовну консультацію наших фахівців. Хто знає, може Ваша мрія - реальність?

Звертайтеся - ми завжди раді допомогти Вам!

eco@@@