Повий цикл робіт по виготовленню водойм будь-якої вартості

Погляньте

Декоративна водойма з рослинами і рибою

Наступне

У цьому штучному водоймищі вже кілька років прекрасно живуть і зимують різноманітні рослини, риби і раки. Мальовниче озеро біля власного будинку з оригінальним дизайном, чистою водою, красивими рослинами, в якому живе риба і раки, і в якому можна купатися!!!

Технологія будівництва БЕЗ використання БЕТОНУ! не тільки спрощує і суттєво здешевлює вартість робіт, а й значно збільшує гідротехнічні якості штучного ставка! На цьому об'єкті Ми використовували високоміцну геомембрану CARBOFOL на основі поліетилену (термін служби понад 50 років, не чутливий до УФ і перепадів температур).

Використання такої технології будівництва об'єкта дозволяє забезпечити ВСЕСЕЗОННІСТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ШТУЧНОЇ ВОДОЙМИ. А це означає, що НЕ ПОТРІБНО СПУСКАТИ ВОДУ НА ЗИМУ (як відомо при різкому перепаді температури в зимовий період велика ймовірність руйнування бетонної чаші озера), і НЕ ПОТРІБНО ЧИСТИТИ ВОДОЙМУ НАВЕСНІ (завдяки серйозному досвіду роботи з різними видами водойм і відмінному знанню властивостей води і її взаємодії з навколишнім середовищем, ми розробили і використовуємо наше ноу хау - комплексну технологію життєзабезпечення ставка із замкнутим водопостачанням).

W загальна 3000 м.куб
S купальної зони 1372 м.кв
Загальний розмір 70 м х 30 м
Розмір купальної зони 30м х 30 м
Глибина 2.5 м

У цьому штучному водоймищі вже кілька років прекрасно живуть і зимують різноманітні рослини, риби і раки.

Крім того Наша компанія пропонує широкий вибір індивідуальних рішень і виробів AQUA дизайну, які не тільки додадуть штучному водоймищу свій неповторний характер, а й забезпечать комфортне проживання та збільшення щільності запасу риби, раків...

Науково - виробнича компанія «Silver Spring» ™
ПОВНИЙ ЦИКЛ РОБІТ З ВИГОТОВЛЕННЯ ВОДОЙМ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
2